Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

ALCASYSTEM v Trikeru

Dnešní doba je pro všechny velice složitá. Uspěchaná, vše zdražuje, řemeslníci ubývají a ti, kteří zůstali, jsou většinou velice vytížení. Navíc jsou kladeny nároky na rychlost realizací staveb a rekonstrukcí.

Vývojáři firmy ALCA přišli s možným řešením, které do budoucna ušetří čas i peníze.

Jedná se o „stavebnici“ Alcasystem. Modulární systém pro výstavbu a rekonstrukci koupelnových prostor a toalet suchou výstavbou. Ten si po zaškolení zvládne sestavit člověk bez speciální kvalifikace. Navíc návrh celé konstrukce stěny výprobce zpracuje a vše na míru vyrobí.

Hlavním konstrukčním prvkem jsou profily, rohové spojky, které vždy zaručí pravý úhel a kotvící prvky pro uchycení konstrukce do zdi či do podlahy.

Do stěny z profilů poté montujeme montážní rámy pro toaletu či bidet. Rozvody vody a odpady jsou již v prefabrikátu osazeny od výrobce. Po zapojení vodovodního potrubí je nutné provést tlakovou zkoušku, v případě potřeby zateplit nově vzniklou stěnu vatou a pak už stačí jen konstrukci zaklopit SDK deskami.

Vaše koupelna tak může vzniknout mnohem jednodušeji a rychleji.

Pro lepší představu se podívejte na video pod článkem anebo si Alcasystem přijďte prohlédnout přímo na naší pobočce v Hradci Králové, Chelčicckého ulici 1640/1.

Oblíbené značky

Sociální sítě

Facebook Instagram Youtube LinkedIn
Kontakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

169,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Hradec Králové - Kukleny

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov

Jičín