Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Novinky & informace

Podomítkové regulační ventily SCHELL

Podomítkové regulační ventily SCHELL

16.1.2018

Jak vyřešit dočasný uzávěr rozvodu vody v části budovy? Řešením jsou podomítkové ventily Schell, které umožňují uzavřít rozvod vody přesně v těch místech, kde potřebujete. Toto řešení je ideální pro hotely, nemocnice, školy, školky, administrativní budovy, rodinné domy ...

Novinka DZ Dražice - plochý ohřívač vody OKHE ONE

Novinka DZ Dražice - plochý ohřívač vody OKHE ONE

12.1.2018

OKHE ONE od výrobce DZ Dražice - to je nový plochý elektrický ohřívač vody (bojler) nabízený v objemech 30 - 120 litrů. Ohřívač OKHE ONE kombinuje tradiční a osvědčené technologie největšího českého výrobce v novém plochém tvaru, který je vhodný zejména v omezených prostorech (lze zastavit také do kuchyňské linky).

Sprchové vaničky z litého mramoru

Sprchové vaničky z litého mramoru

10.1.2018

V případě plánování sprchového koutu bývají sprchové vaničky z litého mramoru většinou první volbou. Oblíbená je zejména instalace na podlahu, ale lze je instalovat i na nožičky s krycím panelem nebo podezdívkou.

Flamcomix - termostatické směšovací ventily

Flamcomix - termostatické směšovací ventily

12.12.2017

Flamcomix je termostatický směšovací ventil, což znamená, že směšovací ventil funguje automaticky dle nastavení velmi citlivého vestavěného termostatu. Termostat nastavuje regulační ventil, který tlumí průtok horké vody do výstupu. Ventil Flamcomix tak omezuje maximální výstupní teplotu ...

BASE - nový koupelnový nábytek švýcarského značky LAUFEN

BASE - nový koupelnový nábytek švýcarského značky LAUFEN

4.12.2017

BASE - praktický a elegantní koupelnový nábytek v kvalitě švýcarské značky Laufen. Estetický vzhled koupelnového nábytku LAUFEN BASE doplňuje dokonalá funkčnost a praktičnost. Koupelnový nábytek je určen pro kombinaci s keramickými umyvadly Laufen Pro S a Laufen Val a je nabízen v provedení lesklá bílá nebo mat.

Závěsné WC komplety GEBERIT FRESH

Závěsné WC komplety GEBERIT FRESH

29.11.2017

Závěsné WC komplety GEBERIT FRESH jsou specifické svými "FRESH" vlastnostmi. Jejich základním stavebním prvkem jsou osvědčené podomítkové nádrže GEBERIT KOMBIFIX (pro zazdění), GEBERIT DUOFIX (do sádrokartonu) a GEBERIT DUOFIX SPECIAL (do bytových jader). Komplety dále obsahují duální splachovací tlačítko v bílé barvě a jako benefit jsou doplněny o Soupravu s otvorem pro vhazování tablet. Souprava funguje jako mezikus mezi nádrží a tlačítkem, který umožňuje jednoduché odklopení tlačítka a následné vhození desinfekční tablety do záchytného koše. Díky tomuto systému je možné udržovat toaletu hygienicky čistou po dlouhou dobu. Posledním dílem Závěsného WC kompletu GEBERIT FRESH jsou závěsné klozety Nova Pro s unikátní technologií splachování RIMFREE. RIMFREE = technologie bez splachovacího kruhu. Díky tomuto systému je možné WC klozet udržovat bez větší námahy v dokonalé čistotě.

Saniform Plus - smaltované vany německé značky KALDEWEI

Saniform Plus - smaltované vany německé značky KALDEWEI

17.11.2017

Saniform Plus - klasická jednomístná vana s odtokem v nožní části je vyrobena z kvalitní smaltované oceli 3,5 mm. Nadčasový design je umocněno širokou oblastí zad a ergonomickým tvarem. Vany Kaldewei Saniform Plus patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější modely van také díky těmto benefitům:

Revoluční kombinace automatické baterie Sanela s dávkovačem mýdla

Revoluční kombinace automatické baterie Sanela s dávkovačem mýdla

2.11.2017

Představujeme automatickou vodovodní baterii Sanela, která má integrovaný automatický dávkovač mýdla. Baterie funguje v systému VODA > MÝDLO > VODA, kdy v první fázi po přiblížení rukou dojde k oplachu rukou po dobu 1 s, dále následuje dávka tekutého mýdla a po krátké pauze následuje fáze omytí rukou. Doby pro jednotlivé fáze lze nastavit pomocí dálkového ovladače SLD 03.

Přední český výrobce sprchových koutů Roltechnik

Přední český výrobce sprchových koutů Roltechnik

27.10.2017

Od roku 1991 je Roltechnik přední českou firmou ve výrobě sprchových koutů, sprchových vaniček, van a hydromasážních zařízení. Díky kvalitnímu zpracování svých výrobku se firma Roltechnik dostala na trhy více jak 15 evropských zemí.

1 2 3 13 14

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop