Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Novinky & informace

Rohové ventily pro dopojení zařizovacích předmětů

Rohové ventily pro dopojení zařizovacích předmětů

1.8.2017

Pro dopojení většiny zařizovacích předmětů se používají rohové ventily, které umožňují uzavřít přívod vody k vodovodní baterii, splachovací nádrži, pračce, myčce ... Dle typu rozlišujeme rohové ventily s vřetenovým mechanismem (k uzavření dojde plynulým otáčením rukojeti) a rohové kohouty, které se zavírají pomocí kulového ventilu pootočením páky/rukojeti o 90°.

Nadčasová umyvadla JIKA Cubito Pure

Nadčasová umyvadla JIKA Cubito Pure

20.7.2017

Keramická umyvadla Cubito Pure od českého výrobce JIKA patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější hranatá umyvadla v naší nabídce. Díky svým čistým geometrickým tvarům a široké paletě rozměrů vyhovují vysokým nárokům současných koupelen. Veškerá umyvadla a umývátka ze série Cubito Pure je možné objednat včetně povrchové úpravy JIKA PERLA.

Svěrné tvarovky iJoint pro spojování PE trubek

Svěrné tvarovky iJoint pro spojování PE trubek

16.7.2017

iJoint svěrné tvarovky od výrobce Georg Fischer umožňují rychlou, snadnou a bezpečnou montáž vodovodních systémů. iJoint je k dispozici v širokém rozsahu průměrů od d20 do d110mm. a je vhodný pro použití se všemi typy polyetylenových trubek PE 80, PE 100. Systém je odolný proti tlaku do 16 bar. Teplotní rozsah -10 °C až + 45 °C.

Nezámrzné venkovní ventily POLAR II - od firmy Schell

Nezámrzné venkovní ventily POLAR II - od firmy Schell

3.7.2017

Nezámrzný, mrazuvzdorný ventil POLAR II od renomovaného německého výrobce Schell usnadňuje uživatelům život: odpadá totiž únavné a nepohodlné uzavírání přívodních ventilů před příchodem mrazů a vypouštění vody ze všech ventilů umístěných venku na místech, jako jsou terasy, garáže nebo zahrady.

Úsporné a elegantní baterie JIKA Mio-N

Úsporné a elegantní baterie JIKA Mio-N

14.6.2017

Úspora a elegance - to je základní motto vodovodních baterií ze série Mio-N české značky JIKA. Základním prvkem vodovodních baterií JIKA Mio-N je kvalitní 40 mm keramická kartuše a úsporný perlátor Neoperl s průtokem 5,7 litrů/min. Díky tomuto spojení patří umyvadlové baterie Mio-N mezi nejúspornější v naší nabídce.

Boxy Wavin pro vsakování dešťové vody

Boxy Wavin pro vsakování dešťové vody

31.5.2017

Výrobce Wavin Ekoplastik nabízí ucelený sortiment zasakovacích a retenčních boxů Azura, Q-Bic a Q-BB. Jedná se o modulové systémy, které se vyznačují jednoduchou a rychlou montáží a dlouhou životností. Plastové zasakovací systémy nahrazují tradiční řešení štěrkového lože (akumulační objem až 95% oproti štěrku cca 35%).

KOLO Twins - nový design umyvadel

KOLO Twins - nový design umyvadel

29.5.2017

Úspěšná série KOLO Twins rozšiřuje nabídku o nová umyvadla "Low rim" s moderním, odhlehčeným designem. Tři rozměry: 50, 60 a 80 cm jsou dokonalým řešením pro malé i velké koupelny. Umyvadla jsou doplněna o moderní nábytek v barvách lesklá bílá, černá matná a stříbrný grafit.

Umyvadlové sifony do koupelnových skříněk

Umyvadlové sifony do koupelnových skříněk

10.5.2017

Prostorově úsporné umyvadlové sifony jsou ideálním řešením pro použití v koupelnových skříňkách. Sifony jsou specifické v tom, že vlastní sifon je odveden do prostoru ke zdi - tím uvolní prostor pod výpustí umyvadla ...

1 2 3 12 13

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop