Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

Novinky & informace

Objevte Koupelnový Ráj s LAUFEN CZ

Objevte Koupelnový Ráj s LAUFEN CZ

4.4.2024

Jste zváni na jedinečnou událost, kde se můžete zblízka seznámit s nejnovějšími trendy a produkty ve světě koupelen! LAUFEN CZ s potěšením otevírá dveře svého prezentačního vozidla pro všechny, kteří mají zájem o design, funkčnost a inovace v oblasti koupelnového vybavení.

Kapková závlaha: Efektivní řešení pro vaši zahradu

Kapková závlaha: Efektivní řešení pro vaši zahradu

14.3.2024

Hledáte efektivní a ekologický způsob, jak udržet vaši zahradu zelenou a kvetoucí? Přemýšlíte, jak ušetřit čas a vodu, ale zároveň získat bohatší úrodu a zdravější rostliny? Objevte revoluční způsob zavlažování, který transformuje péči o zahrady po celém světě. Kapková závlaha je klíčem k úspěchu pro zahrádkáře, kteří chtějí zůstat krok před ostatními. Klikněte a dozvíte se, proč je kapková závlaha systém, který vám změní život – a vaši zahradu. Nechte se inspirovat a zjistěte, jak může být zavlažování jednoduché, efektivní a ekonomické.

Jak na práci v zahradě a údržbu domu

Jak na práci v zahradě a údržbu domu

19.2.2024

S příchodem jara se naše myšlenky obrací k probouzející se přírodě a zahradám, které po zimě touží po péči. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své zahradnické cesty nebo máte za sebou roky zkušeností, klíčem k úspěchu je použití správného nářadí a materiálů. V našem obchodě Triker naleznete kompletní sortiment pro práci na zahradě i v okolí domu, přičemž klade důraz na kvalitu.

Čas na novoroční předsevzetí?

Čas na novoroční předsevzetí?

4.1.2024

Co se spíše pustit do restů z předchozího roku! Umyvadlo, deska i sifon v jednom bez zbytečného kombinování? Přijďte si pro hotový set značky Ravak. Má jednoduchý a funkční design, který se bude hodit všude. Nechte si poradit i s baterií vhodnou k tomuto umyvadlu.

Sprchový kout RAVAK v koupelnovém studiu

Sprchový kout RAVAK v koupelnovém studiu

6.12.2023

Jak zkombinovat pevnou stěnu, sprchové dveře a vaničku? Nemůžete se rozhodnout nebo se nemáte kde zeptat? Nechte si od nás poradit. Přijďte se podívat do Hradce Králové do koupelnového studia a mrkněte na sprchový kout značky Ravak.

Koupelnové studio

Koupelnové studio

3.11.2023

Plánujete novou koupelnu a nejde vám sladit umyvadlo, zrcadlo a baterii? Nechte výběr na nás a přijďte se podívat do Hradce Králové, nebo Jičína. Zde najdete koupelnové studio, kde uděláme práci za vás.

NOVINKY

NOVINKY

27.10.2023

Nemusíte si komplikovaně vybírat a kombinovat ten správný sprchový kout. Nechte výběr na nás a přijďte se podívat na hotový sprchový kout do koupelnového studia v Hradci Králové.

1 2 3 23 24

Oblíbené značky

Sociální sítě

Facebook Instagram Youtube LinkedIn
Kontakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

169,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Hradec Králové - Kukleny

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov

Jičín