Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Novinky & informace

Finalista soutěže ShopRoku 2018

Finalista soutěže ShopRoku 2018

18.3.2019

Již podesáté byly vyhlášeny ty nejlepší e-shopy a stejně jako v přechozích ročnících o nic rozhodli reální zákazníci a odborná porota.

OSMA - kanalizační potrubí

OSMA - kanalizační potrubí

27.2.2019

KG a KG2000 kanalizační potrubí a tvarovky českého výrobce Osma pro kanalizační přípojky a stokové sítě.

Alcaplast-shop.cz - nový značkový e-shop

Alcaplast-shop.cz - nový značkový e-shop

4.12.2018

Začátkem prosince 2018 jsme spustili nový značkový e-shop www.alcaplast-shop.cz. E-shop je zaměřen na nabídku výrobků předního českého a evropského výrobce sanitární techniky.

Rohové ventily SCHELL se samotěsnícím závitem ASAG

Rohové ventily SCHELL se samotěsnícím závitem ASAG

22.10.2018

Vybrané rohové ventily německé značky SCHELL jsou dodávány se speciálním samotěsnícím závitem (ASAG). Takto označené ventily není potřeba při jejich instalaci "pakovat" - po našroubování rohového ventilu přes samotěsnící kroužek až ke konci závitu zůstává spoj těsný i po případném vyrovnání nebo částečném zpětném otočení.

Krycí soklové lišty FOR-TOP

Krycí soklové lišty FOR-TOP

16.10.2018

Systém FOR-TOP umožňuje snadné a rychlé zakrytí topných a kabelových tras soklovou lištou. Použití je vhodné jak při rekonstrukci a modernizaci, tak při výstavbě nových objektů.

1 2 3 16 17

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov