Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Novinky & informace

GEKA bajonetové spojky

GEKA bajonetové spojky

12.7.2018

GEKA bajonetové spojky umožňují dokonalé spojení dvou hadic během okamžiku. Díky shodnému rozměru bajonetu je možné libovolně kombinovat jednotlivé rozměry a typy tvarovek.

Designové baterie JIKA Cubito-N (novinka 2018)

Designové baterie JIKA Cubito-N (novinka 2018)

2.7.2018

JIKA CUBITO-N - designové vodovodní baterie, které skvěle doplňují úspěšný set sanitární keramiky a nábytku Cubito. Baterie jsou masivní a jsou osazeny kvalitní keramickou kartuší Ø 35 mm. Baterie jsou osazeny skrytými perlátory Neoperl s průtokem 5 l/min, u kterých lze jednoduše nastavit směr proudu.

Koupelnový nábytek JIKA Cubito

Koupelnový nábytek JIKA Cubito

18.6.2018

CUBITO - moderní koupelnový nábytek české značky JIKA, který ideálně doplňuje úspěšnou sérii umyvadel a umývátek. Nábytek je nabízen v provedení bílá (lakované čelní plochy, bílý korpus se strukturou dřevního póru), dub a tmavá borovice.

Káď plastová 500 nebo 1000 litrů

Káď plastová 500 nebo 1000 litrů

28.5.2018

Káď plastová (HDPE) je vhodná pro skladování vody a jiných tekutin, kterým materiál HDPE odolává. V základní nabídce jsou 2 typy kádí - 500 litrů a 1000 litrů s tím, že na káď o objemu 500 litrů lze doobjednat krycí víko.

GEBERIT napouštěcí ventil pro WC nádrže s bočním závitem

GEBERIT napouštěcí ventil pro WC nádrže s bočním závitem

18.5.2018

GEBERIT pro rok 2018 připravil novinku v podobě univerzálního napouštěcího ventilu pro WC nádrže - typ 333. Ventil je určen zejména pro keramické a plastové nadomítkové nádrže s bočním přívodem. Díky nízké hlučnosti a rychlému napouštění je tento ventil ideální volbou v případě výměny.

Čerpadlo SFA Sanibroy pro odvod kondenzátu

Čerpadlo SFA Sanibroy pro odvod kondenzátu

10.5.2018

Čerpadlo SANICONDENS Pro je ideálním řešení pro odvod kondenzátu z klimatizací, kotlů, chladících pultů apod. Čerpadlo je možné instalovat na podlahu nebo na stěnu a je schopno čerpat kondenzát do výšky až 4,5 m nebo do vzdálenosti 50 m.

Laufen Pro WC PACK

Laufen Pro WC PACK

3.5.2018

Laufen nově nabízí nejoblíbenější závěsné WC klozety v provedení WC PACK. WC PACK obsahuje v jednom balení příslušný závěsný WC klozet včetně originálního WC sedátka v provedení SLIM softclose (se zpomalovacím mechanismem). Součástí je také montážní páska, která usnadní montáž.

Koupelnový nábytek JIKA TIGO N (novinka 2018)

Koupelnový nábytek JIKA TIGO N (novinka 2018)

16.4.2018

Koupenová série TIGO české značky JIKA se v roce 2018 dočkala obměny koupelnového nábytku. Nové koupelnové skříňky jsou dílem designéra Michala Janků a sázejí na jemný a uklidňující design. Nový koupelnový nábytek TIGO se vyrábí v populární bílé barvě s lesklými čelními plochami a v dekoru světlého jasanu, který ocení všichni milovníci přírodního stylu. Skříňky jsou doplněny o pololesklé kovové úchytky.

Nová prodejna Triker v Novém Bydžově

Nová prodejna Triker v Novém Bydžově

3.4.2018

Ke dni 3. 4. 2018 otevíráme novou prodejnu instalatérských potřeb a koupelen Triker v Novém Bydžově. Prodejna je umístěna nedaleko městského koupaliště v areálu bývalých skláren.

1 2 3 15 16

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov