Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Novinky & informace

Koupelnový nábytek JIKA TIGO N (novinka 2018)

Koupelnový nábytek JIKA TIGO N (novinka 2018)

16.4.2018

Koupenová série TIGO české značky JIKA se v roce 2018 dočkala obměny koupelnového nábytku. Nové koupelnové skříňky jsou dílem designéra Michala Janků a sázejí na jemný a uklidňující design. Nový koupelnový nábytek TIGO se vyrábí v populární bílé barvě s lesklými čelními plochami a v dekoru světlého jasanu, který ocení všichni milovníci přírodního stylu. Skříňky jsou doplněny o pololesklé kovové úchytky.

Nová prodejna Triker v Novém Bydžově

Nová prodejna Triker v Novém Bydžově

3.4.2018

Ke dni 3. 4. 2018 otevíráme novou prodejnu instalatérských potřeb a koupelen Triker v Novém Bydžově. Prodejna je umístěna nedaleko městského koupaliště v areálu bývalých skláren.

Lapače střešních splavenin od českého výrobce Chuděj

Lapače střešních splavenin od českého výrobce Chuděj

13.3.2018

Lapače střešních splavenin tradičního českého výrobce Chuděj, s. r. o. slouží k odvádění dešťových vod do kanalizačních systémů vně budov a umožňují jednoduché připojení okapových svodů. Lapače obsahují suchou protizápachovou klapku, která zabraňuje zpětnému zápachu z kanalizačního potrubí. Lapače jsou dále dle typu vybaveny víkem pro vyříznutí požadovaného průměru ...

Pomocník pro jednoduché odvzdušnění radiátorů

Pomocník pro jednoduché odvzdušnění radiátorů

12.3.2018

Sháníte jednoduchého pomocníka pro rychlé odvzdušnění radiátorů? Představujeme plastový odvzdušňovač Capricorn, který umožní rychlé a snadné odvzdušnění během několika vteřin. Odvzdušňovač lze použít na běžné radiátory s 1/2" odvzdušňovacím ventilem. Hlavní výhodou odvzdušňovače Capricorn je to, že zachycuje topnou vodu přímo do rezervoáru.

Typy a rozdíly splachovačů Geberit Kombifix

Typy a rozdíly splachovačů Geberit Kombifix

8.3.2018

Švýcarská značka Geberit je dlouhodobě synonymem pro kvalitní a spolehlivé podomítkové splachovače. Díky dlouholetým zkušenostem jsou splachovače doladěny do posledního detailu. Níže přinášíme přehled nejpoužívanějších modelů Geberit Kombifix pro zazdění nebo předezdění:

Zaměření rádiusu u sprchové vaničky

Zaměření rádiusu u sprchové vaničky

7.3.2018

Pro určení rádiusu čtvrtkruhové sprchové vaničky je nejlepší variantou znalost jejího výrobce a modelu. Pokud tyto údaje nejsou k dispozici, tak je možné zaměřit a určit rádius dle níže uvedené tabulky. Při zaměření je nutné dbát na to, aby vanička nebyla pod obkladem, čímž by došlo ke zkreslení zaměření.

Nová generace rohových ventilů s filtrem SCHELL COMFORT

Nová generace rohových ventilů s filtrem SCHELL COMFORT

6.3.2018

Kombinace rohového regulačního ventilu s integrovaným filtrem představuje ideální řešení pro ochranu armatur před nečistotami a usazeninami, které se mohou do rozvodů pitné vody dostat. Německý výrobce armatur SCHELL nyní přichází s inovovaným, vylepšeným modelem 05 428 0699, který nahrazuje stávající osvědčený model 04 949 0699.

Čtvrtkruhový sprchový kout Roltechnik LZR2 s dvoukřídlými dveřmi

Čtvrtkruhový sprchový kout Roltechnik LZR2 s dvoukřídlými dveřmi

26.2.2018

LZR2 - čtvrtkruhový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi od předního českého výrobce sprchových koutů - ROLTECHNIK. Sprchový kout LZR2 patří do nové polorámové řady sprchových koutů LEGA LIFT LINE. Sprchový kout je specifický oboustranně otevíratelnými dveřmi, které umožňují snadný vstup a používání sprchového koutu. Sprchový kout je osazen 5 mm bezpečnostním sklem s ochrannou vrstvou ROLSHIELD, která usnadňuje údržbu.

Jotul ventilátor na kamna

Jotul ventilátor na kamna

30.1.2018

Jotul čtyř lopatkový ventilátor na kamna pro rovnoměrnou cirkulaci teplého vzduchu po místnosti. Ventilátor je osazen termoelektrickým modulem, který jako ...

1 2 3 14 15

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov