Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Novinky & informace

Alcaplast-shop.cz - nový značkový e-shop

Alcaplast-shop.cz - nový značkový e-shop

4.12.2018

Začátkem prosince 2018 jsme spustili nový značkový e-shop www.alcaplast-shop.cz. E-shop je zaměřen na nabídku výrobků předního českého a evropského výrobce sanitární techniky.

Rohové ventily SCHELL se samotěsnícím závitem ASAG

Rohové ventily SCHELL se samotěsnícím závitem ASAG

22.10.2018

Vybrané rohové ventily německé značky SCHELL jsou dodávány se speciálním samotěsnícím závitem (ASAG). Takto označené ventily není potřeba při jejich instalaci "pakovat" - po našroubování rohového ventilu přes samotěsnící kroužek až ke konci závitu zůstává spoj těsný i po případném vyrovnání nebo částečném zpětném otočení.

Krycí soklové lišty FOR-TOP

Krycí soklové lišty FOR-TOP

16.10.2018

Systém FOR-TOP umožňuje snadné a rychlé zakrytí topných a kabelových tras soklovou lištou. Použití je vhodné jak při rekonstrukci a modernizaci, tak při výstavbě nových objektů.

Nábytkové umyvadlové sifony

Nábytkové umyvadlové sifony

18.9.2018

Pro maximální využití prostoru ve skříňkách pod umyvadlo doporučujeme použití speciálních prostorově úsporných sifonů. Tvar těchto sifonů je uzpůsoben tak, že zabírají minimum místa. Zároveň jsou velmi variabilní v případě, že otvor pro odpad není umístěn v ose. Sifony bez výpusti mají 5/4" závit pro kombinaci s výtokovým ventilem (může se jednat o klasický ventil s piletou, klik-klak ventil, automatický ventil dodávaný s bateriemi apod.).

Laufen Base - praktický a elegantní koupelnový nábytek

Laufen Base - praktický a elegantní koupelnový nábytek

6.9.2018

Laufen Base - to je spoustu úložného prostoru a jemného designu. Koupelnový nábytek Laufen Base byl navržen pro kombinaci s keramickými umyvadly Laufen Pro S a tenkostěnnými umyvadly Laufen Val. Nábytek Laufen Base se stal ihned po uvedení na trh velmi oblíbeným

Laufen Pro WC PACK

Laufen Pro WC PACK

3.9.2018

Laufen nově nabízí nejoblíbenější závěsné WC klozety v provedení WC PACK. WC PACK obsahuje v jednom balení příslušný závěsný WC klozet včetně originálního WC sedátka v provedení SLIM softclose (se zpomalovacím mechanismem). Součástí je také montážní páska, která usnadní montáž.

Kaldewei Cayono - ocelová vana v velkým vnitřním prostorem

Kaldewei Cayono - ocelová vana v velkým vnitřním prostorem

3.8.2018

Vana Cayono od německého výrobce Kaldewei spojuje nejvyšší kvalitu materiálu, dokonalé zpracování a stálou kvalitu povrchu s 30 letou zárukou. Vedení linií vany Cayono je zcela přizpůsobeno charakteru moderní architektury. Rovné linie, malé úhly a důsledná geometrie ..

1 2 3 15 16

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov