Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

Novinky & informace

Jak na práci v zahradě a údržbu domu

Jak na práci v zahradě a údržbu domu

19.2.2024

S příchodem jara se naše myšlenky obrací k probouzející se přírodě a zahradám, které po zimě touží po péči. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své zahradnické cesty nebo máte za sebou roky zkušeností, klíčem k úspěchu je použití správného nářadí a materiálů. V našem obchodě Triker naleznete kompletní sortiment pro práci na zahradě i v okolí domu, přičemž klade důraz na kvalitu.

Čas na novoroční předsevzetí?

Čas na novoroční předsevzetí?

4.1.2024

Co se spíše pustit do restů z předchozího roku! Umyvadlo, deska i sifon v jednom bez zbytečného kombinování? Přijďte si pro hotový set značky Ravak. Má jednoduchý a funkční design, který se bude hodit všude. Nechte si poradit i s baterií vhodnou k tomuto umyvadlu.

Sprchový kout RAVAK v koupelnovém studiu

Sprchový kout RAVAK v koupelnovém studiu

6.12.2023

Jak zkombinovat pevnou stěnu, sprchové dveře a vaničku? Nemůžete se rozhodnout nebo se nemáte kde zeptat? Nechte si od nás poradit. Přijďte se podívat do Hradce Králové do koupelnového studia a mrkněte na sprchový kout značky Ravak.

Koupelnové studio

Koupelnové studio

3.11.2023

Plánujete novou koupelnu a nejde vám sladit umyvadlo, zrcadlo a baterii? Nechte výběr na nás a přijďte se podívat do Hradce Králové, nebo Jičína. Zde najdete koupelnové studio, kde uděláme práci za vás.

NOVINKY

NOVINKY

27.10.2023

Nemusíte si komplikovaně vybírat a kombinovat ten správný sprchový kout. Nechte výběr na nás a přijďte se podívat na hotový sprchový kout do koupelnového studia v Hradci Králové.

Alcadrain – když sázíte na českou kvalitu

Alcadrain – když sázíte na českou kvalitu

10.10.2023

Již od roku 1998, kdy manželé Radka Prokopová a František Fabičovič v Břeclavi založí společnost, si firma Alcaplast potrpí na českou kvalitu a originálnímu designu.

Víte, co je to gajgr a k čemu slouží?

Víte, co je to gajgr a k čemu slouží?

12.6.2023

Lapač střešních splavenin, někdy lidově řečeno geiger. Slouží k zachytávání hrubých nečistot, které by mohly ohrozit kanalizační potrubí.

Jaro je tu

Jaro je tu

1.3.2023

Zima už snad definitivně ztratila svou sílu a sluníčko ji naopak dostává. Jeho paprsky pomalu probouzí přírodu kolem a my tak konečně můžeme vylézt z pohodlí svých bytů a domů a začít odzimovávat své zahrádky.

1 2 3 23 24

Oblíbené značky

Sociální sítě

Facebook Instagram Youtube LinkedIn
Kontakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

169,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Hradec Králové - Kukleny

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov

Jičín