Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

Novinky & informace

Víte, co je to gajgr a k čemu slouží?

Víte, co je to gajgr a k čemu slouží?

12.6.2023

Lapač střešních splavenin, někdy lidově řečeno geiger. Slouží k zachytávání hrubých nečistot, které by mohly ohrozit kanalizační potrubí.

Jaro je tu

Jaro je tu

1.3.2023

Zima už snad definitivně ztratila svou sílu a sluníčko ji naopak dostává. Jeho paprsky pomalu probouzí přírodu kolem a my tak konečně můžeme vylézt z pohodlí svých bytů a domů a začít odzimovávat své zahrádky.

Podlahové žlaby – elegantní řešení sprchového koutu

Podlahové žlaby – elegantní řešení sprchového koutu

27.2.2023

Podlahové žlaby jsou produktem, kterým výrobci zareagovali na rostoucí oblibu velkoformátových dlaždic v koupelnách. Jednobodové podlahové vpusti neumožňují dotvořit dokonalý design bez nutnosti řezání těchto dlaždic. Současně časté použití „přívalových“ sprch v koupelnách zvyšuje nároky na průtočnost podlahové vpusti a těmto požadavkům podlahové žlaby plně vyhovují.

Dřevo v koupelně, ale jak na to?

Dřevo v koupelně, ale jak na to?

5.12.2022

Dřevo jako materiál je designový kousek, který vás potěší a čas strávený v koupelně si díky němu můžete užít. Je však nutné dodržet důležitá pravidla pro instalaci, provoz a hygienu.

Podle čeho vybrat vhodné WC sedátko?

Podle čeho vybrat vhodné WC sedátko?

31.10.2022

WC toaleta patří mezi nejdůležitější vybavení užívaných prostor. Dáváme však dostatečný pozor při jeho výběru a údržbě? Co potom WC sedátka, která bereme jako přirozenou součást výběru k toaletě.

ALCASYSTEM v Trikeru

ALCASYSTEM v Trikeru

17.10.2022

Dnešní doba je pro všechny velice složitá. Uspěchaná, vše zdražuje, řemeslníci ubývají a ti, kteří zůstali, jsou většinou velice vytížení. Navíc jsou kladeny nároky na rychlost realizací staveb a rekonstrukcí. Vývojáři firmy ALCA přišli s možným řešením, které do budoucna ušetří čas i peníze.

1 2 3 22 23

Oblíbené značky

Sociální sítě

Facebook Instagram Youtube LinkedIn
Kontakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

169,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Hradec Králové - Kukleny

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov

Jičín