Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

O nás

O Společnosti


Vítejte ve světě Triker a.s., kde každý kousek instalatérských potřeb a koupelnového vybavení má svůj příběh a každý zákazník je pro nás jako rodinný přítel. Příběh naší společnosti začal psát své kapitoly v roce 1993, kdy jsme jako malá firma s velkými sny vstoupili do světa instalatérských potřeb. Od těch dob jsme prošli dlouhou cestu, a v roce 2012 jsme se transformovali na akciovou společnost. Naše cesta nebyla vždy snadná, ale vášeň pro kvalitu a snaha přinést něco jedinečného na trh nás vedly k tomu, kde jsme dnes. Naši ideální zákazníci? To jsou především instalatérské firmy a obchodní partneři, kteří hledají spolehlivého dodavatele s širokým sortimentem a odborným poradenstvím. Pro nás nejste jen číslem v objednávce, ale partnerem, s kterým chceme společně růst a dosahovat úspěchů. Co nás dělá unikátními? Přistupujeme k vám individuálně a snažíme se pochopit vaše potřeby a požadavky. Našich šest prodejen a centrální expediční sklad nám umožňují zajišťovat rychlé a efektivní dodávky po celé České republice. Navíc, jako ryze česká firma jsme hrdí na to, že podporujeme místní ekonomiku a vytváříme pracovní místa. Proč si vybrat právě nás? Protože v Triker a.s. věříme, že kvalitní instalatérské potřeby a koupelnové vybavení mohou změnit každodenní život k lepšímu. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout produkty, které jsou nejen funkční, ale také esteticky přitažlivé. A naše závazky k vám nekončí jen u prodeje - jsme zde, abychom vám poskytli odborné poradenství a podporu, kdykoli ji budete potřebovat. V Triker a.s. si vážíme každého našeho zákazníka a snažíme se o vytvoření dlouhodobých vztahů založených na důvěře a spokojenosti. Přidejte se k naší rodině a zažijte rozdíl, který s sebou přináší spolupráce s firmou, která vaše potřeby staví na první místo. Váš úspěch je i naším úspěchem, a na této cestě chceme být vaším spolehlivým partnerem.

Prodejny

Hradec Králové
Triker, instalatérské potřeby, koupelny, Chelčického 1640/1
Triker, instalatérské potřeby, koupelny, Pražská třída 45/174
Koupelny Triker, vzorková prodejna, Chelčického 1640/1

Rychnov nad Kněžnou
Triker, instalatérské potřeby, koupelny, Havlíčkova 1361

Šumperk
Triker, instalatérské potřeby, koupelny, Lidická 467/62

Nový Bydžov
Triker, instalatérské potřeby, koupelny, U Mlýna 1435

Jičín
Triker, instalatérské potřeby, koupelny, Markova 468

 

Expediční sklad

Centrální sklad disponující 22.000m2 skladovacích ploch. Odsud jsou pravidelně zásobovány prodejny a naši smluvní partneři z řad obchodních firem, kteří využívají pravidelné zavážkové služby.

Důvěra ve spolehlivost

Spolehlivá dodávka s dodržením termínů a cen je naším prvořadým cílem, věříme, že se nám toto heslo daří naplňovat

Dlouhodobě na trhu

Společnost Triker působí na trhu od roku 1993, kdy se jako společnost s ručením omezeným rozhodla nabídnout zákazníkům sortiment vodoinstalačního materiálu. Od té doby prošla úspěšným vývojem až do dnešní podoby akciové společnosti s 6-ti pobočkami a s celkově 95 zaměstnanci.

Přímý obchodní partner značkových výrobců

Přímé obchodní vztahy se značkovými výrobci v oboru sanitární techniky jsou zárukou přístupu k nejnovějším informacím a novinkám, které se v tomto oboru objevují.

Vlastní autodoprava Triker

Jistotu včasného a bezproblémového dodání zboží zákazníkovi vnímáme jako jednu z nejdůležitějších, proto pro zajištění dodávek zboží využíváme téměř výhradně vlastní autodopravu, která disponuje jak malými dodávkovými, tak nákladními vozy.

Široký sortiment zboží skladem

Po zajištění rychlých dodávek zboží byl vytvořen sklad okamžitě dostupného sortimentu, který se neustále rozšiřuje a nyní obsahuje velké množství zboží, které je okamžitě k dispozici.

Pravidelný systém akčních nabídek

Nedílnou součástí našich obchodních aktivit je i pravidelný systém akčních nabídek.

Oblíbené značky

Sociální sítě

Facebook Instagram Youtube LinkedIn
Kontakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

169,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Hradec Králové - Kukleny

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov

Jičín