Instalatérské potřeby | Koupelny Menu
Odborný e-shop prodejny a velkoobchod již 23 let na trhu
Obchodní partner přímý obchodní partner značkových výrobců
6 prodejen prodejny v Hradci Králové, Rychnově nad Kněžnou a Šumperku
Triker doprava možnost rozvozu zboží po celé České republice

Novinky & informace

Rohové ventily pro dopojení zařizovacích předmětů

Rohové ventily pro dopojení zařizovacích předmětů

1.8.2017

Pro dopojení většiny zařizovacích předmětů se používají rohové ventily, které umožňují uzavřít přívod vody k vodovodní baterii, splachovací nádrži, pračce, myčce ... Dle typu rozlišujeme rohové ventily s vřetenovým mechanismem (k uzavření dojde plynulým otáčením rukojeti) a rohové kohouty, které se zavírají pomocí kulového ventilu pootočením páky/rukojeti o 90°.

Nadčasová umyvadla JIKA Cubito Pure

Nadčasová umyvadla JIKA Cubito Pure

20.7.2017

Keramická umyvadla Cubito Pure od českého výrobce JIKA patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější hranatá umyvadla v naší nabídce. Díky svým čistým geometrickým tvarům a široké paletě rozměrů vyhovují vysokým nárokům současných koupelen. Veškerá umyvadla a umývátka ze série Cubito Pure je možné objednat včetně povrchové úpravy JIKA PERLA.

Svěrné tvarovky iJoint pro spojování PE trubek

Svěrné tvarovky iJoint pro spojování PE trubek

16.7.2017

iJoint svěrné tvarovky od výrobce Georg Fischer umožňují rychlou, snadnou a bezpečnou montáž vodovodních systémů. iJoint je k dispozici v širokém rozsahu průměrů od d20 do d110mm. a je vhodný pro použití se všemi typy polyetylenových trubek PE 80, PE 100. Systém je odolný proti tlaku do 16 bar. Teplotní rozsah -10 °C až + 45 °C.

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop