Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

Wavin Czechia - nové tvarovky z PP-RCT

Menší tloušťka stěny znamená větší pevnost tvarovek díky PP-RCT materiálu!

Systém Ekoplastik od firmy Wavin přechází z materiálu PPR na pevnější PP-RCT materiál, který umožňuje zeštíhlení stěn trubek a tvarovek, při zachování nebo zvýšení pevnostních a teplotních parametrů systému.


Firma Wavin Czechia patří do skupiny Orbia, která vyrábí plastové potrubní systémy jak pro obytné, tak i pro komerční objekty. Ucelený systém přináší řešení rozvodů vody, vytápění, kanalizačních šachet, odvodnění střech, a také trubky pro  bezvýkopovou pokládku. V sortimentu naleznete také systém pro renovaci plynovodů-Compact Pipe RC.

Tvarovky PP-RCT

Více odolné PP-RCT tvarovky využívají té nejmodernější technologie. Použitím menšího množství materiálu se snižuje hmotnost finálního výrobku, a tak je instalace méně náročná.
Cílem společnosti Wavin je přejít u všech tvarovek vyráběných z PPR na PP-RCT. Tvarovky tak budou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, z materiálu nové generace – PP-RCT, typ 4.

Svařování

Potřebujete pomoci se správným svařováním systému Wavin ekoplastik? Podívejte se na video, s jehož pomocí vám to půjde samo.

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roth shopRoth shop SanSwiss shopSanSwiss shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop Peštan-shopPeštan-shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

149,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov