Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Vzorkovna Koupelny Triker

 

KOUPELNY TRIKER - vzorková prodejna, studio

Vedoucí: Aleš Paclík
Chelčického 1640/1
Hradec Králové
500 02

Telefon/fax: 495 536 942
E-mail: koupelny@triker.cz

Způsob platby: hotově, platební kartou

Otevírací doba:

aktualizováno 6. 4. 2020

Vzhledem k mimořádné situaci DOČASNĚ UZAVŘENO

Pondělí 7:00 - 18:00
Úterý 7:00 - 18:00
Středa 7:00 - 18:00
Čtvrtek 7:00 - 18:00
Pátek 7:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 12:00
Neděle zavřeno

 

Vzorková prodejna Koupelny Triker se nachází v centru Hradce Králové, nedaleko od hlavního vlakového nádraží a terminálu hromadné dopravy. První patro vzorkové prodejny je vyhrazeno kompletní prezentaci výrobků značek Laufen a Roca. Naleznete zde stálou expozici značek Jika, Laufen a Roca. Na prodejně jsou dále prezentovány renomované značky: Geberit, Keramag, Kaldewei, Teiko, Ravak, Roltechnik, Hansa, Hansgrohe, Viega a další.

Sortiment jsme nově rozšířili o nabídku obkladů a dlažeb světové značky ROCA.

Na vzorkové prodejně naleznou koncoví zákazníci inspiraci a řemeslníci technickou radu a konzultace pro montáž i nestandardních výrobků.

Mezi služby, které dále poskytujeme, patří návrhy a 3D vizualizace koupelen, dodávky zboží na místo určení po HK a okolí zdarma.

Pružné zásobování zbožím je zajišťováno denními závozy z centrálního skladu Triker.

 

Doprava do patra

Nově nabízíme dopravu krbových kamen a rozměrného zboží zakoupeného na naší prodejně s možností dodání až do požadovaného poschodí. Doprava je realizována pomocí naší techniky. Cena dopravy 500,- za jedno poschodí. 

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roth shopRoth shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop pestan-shop.cz
pestan-shop.cz
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov