Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Vzorkovna Koupelny Triker

 

KOUPELNY TRIKER - vzorková prodejna, studio

Vedoucí: Martin Černý
Hořická 1/1640
Hradec Králové
500 02

Telefon/fax: 495 536 942
E-mail: koupelny@triker.cz

Způsob platby: hotově, platební kartou

Otevírací doba:

Pondělí 8:00 - 18:00
Úterý 8:00 - 18:00
Středa 8:00 - 18:00
Čtvrtek 8:00 - 18:00
Pátek 8:00 - 18:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

 

Vzorková prodejna Koupelny Triker se nachází v centru Hradce Králové, nedaleko od hlavního vlakového nádraží a terminálu hromadné dopravy. První patro vzorkové prodejny je vyhrazeno kompletní prezentaci výrobků značek Laufen a Roca. Ve druhém patře naleznete ucelenou prezentaci značek Jika a Kolo. Na prodejně jsou dále prezentovány renomované značky: Geberit, Keramag, Kaldewei, Teiko, Ravak, Roltechnik, Hansa, Hansgrohe, Viega a další.

Na vzorkové prodejně naleznou koncoví zákazníci inspiraci a řemeslníci technickou radu a konzultace pro montáž i nestandardních výrobků.

Mezi služby, které dále poskytujeme, patří návrhy a 3D vizualizace koupelen, dodávky zboží na místo určení po HK a okolí zdarma.

Pružné zásobování zbožím je zajišťováno denními závozy z centrálního skladu Triker.

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop