Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Typy a rozdíly splachovačů Geberit Kombifix

Švýcarská značka Geberit je dlouhodobě synonymem pro kvalitní a spolehlivé podomítkové splachovače. Díky dlouholetým zkušenostem jsou splachovače doladěny do posledního detailu. Níže přinášíme přehled nejpoužívanějších modelů Geberit Kombifix pro zazdění nebo předezdění:

 

Geberit Kombifix patří mezi nejpoužívanější prvky. Je vhodný pro novostavby a rekonstrukce - všude tam, kde je možné kotvení do nosné zdi a následné zazdění nebo předezdění. Modul lze následně osadit běžným závěsným WC klozetem (rozteč šroubů 18 cm). Splachovače Geberit Kombifix jsou osazeny buď nádrží Sigma (přední ovládání, možnost vhazování tablet do nádrže) a Omega (přední nebo horní ovládání, bez možnosti vhazování tablet). Upozorňujeme na to, že nelze kombinovat nádrž Sigma s tlačítky Omega a opačně! Níže jsou uvedeny základní modely a jejich hlavní vlastnosti:

Kompletní nabídků splachovačů GEBERIT KOMBIFIX naleznete zde:

 

 

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop AlcaplastAlcaplast
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov