Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

Sanswiss školení

Sanswiss školení

 

Ve dnech 2-3.9.2021 se konalo školení firmy Sanswiss v pohádkovém městě Jičín a my jsme mohli být jeho součástí!

 

Něco málo o Sanswiss

SanSwiss patří do mezinárodní skupiny Ronal, který vyrábí kola z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla.

Výrobní závody se nachází ve Francii, v České republice a v Rumunsku. Obchodní zastoupení bychom našli ve Francii, v Německu, v České republice, v Rumunsku, v Polsku a ve Švýcarsku.

Tato firma není známá pouze sprchovými kouty, ale i sprchovými zástěnami, sprchovými boxy. Také vyrábí vaničky mnoha typů a neméně důležitou čistící a údržbovou chemii.

 

Probíhající den

Hned ráno jsme se dozvěděli více o firmě a vizích do budoucna. Poté jsme si prohlídli výrobně-logistické centrum a byli jsme seznámeni, jak celý proces výroby probíhá. Mohli jsme se vzdělávat v oblastech montáže, správné instalace a demontáže sprchových koutů.

 

Prohlídka nové a velmi elegantní vzorkovny nás naprosto okouzlila. Skvěle zvolená zeleň v centru vzorkovny jemně doplňovala čisté linie jednotlivých prezentovaných výrobků značky Sanswiss.

Přesunuli jsme se na střelnici, která se nachází v Hrádku nad Nisou. Zde bylo možné střílet, jak ze samopalu, pistole tak i revolveru. Doplňující program každého školení je příjemným zpestřením dne a je zde možnost otevřené diskuze jednotlivých pracovních i osobních témat.

Nechyběla ani soutěž a hlavní cenou byl sprchový kout, který musel zaujmout snad každého účastníka školení.

 

 

Závěrem

Za školení firmy Sanswiss jsme velmi vděční a využijeme každé možnosti našich věrných dodavatelů dozvědět se více informací jak o firmě, tak o jejich zboží, abychom tu mohli být pro vás.

Váš tým Triker

 

 

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roth shopRoth shop SanSwiss shopSanSwiss shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop Peštan-shopPeštan-shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

149,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov