Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

Sanswiss školení

Sanswiss školení

 

Ve dnech 2-3.9.2021 se konalo školení firmy Sanswiss v pohádkovém městě Jičín a my jsme mohli být jeho součástí!

 

Něco málo o Sanswiss

SanSwiss patří do mezinárodní skupiny Ronal, který vyrábí kola z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla.

Výrobní závody se nachází ve Francii, v České republice a v Rumunsku. Obchodní zastoupení bychom našli ve Francii, v Německu, v České republice, v Rumunsku, v Polsku a ve Švýcarsku.

Tato firma není známá pouze sprchovými kouty, ale i sprchovými zástěnami, sprchovými boxy. Také vyrábí vaničky mnoha typů a neméně důležitou čistící a údržbovou chemii.

 

Probíhající den

Hned ráno jsme se dozvěděli více o firmě a vizích do budoucna. Poté jsme si prohlídli výrobně-logistické centrum a byli jsme seznámeni, jak celý proces výroby probíhá. Mohli jsme se vzdělávat v oblastech montáže, správné instalace a demontáže sprchových koutů.

 

Prohlídka nové a velmi elegantní vzorkovny nás naprosto okouzlila. Skvěle zvolená zeleň v centru vzorkovny jemně doplňovala čisté linie jednotlivých prezentovaných výrobků značky Sanswiss.

Přesunuli jsme se na střelnici, která se nachází v Hrádku nad Nisou. Zde bylo možné střílet, jak ze samopalu, pistole tak i revolveru. Doplňující program každého školení je příjemným zpestřením dne a je zde možnost otevřené diskuze jednotlivých pracovních i osobních témat.

Nechyběla ani soutěž a hlavní cenou byl sprchový kout, který musel zaujmout snad každého účastníka školení.

 

 

Závěrem

Za školení firmy Sanswiss jsme velmi vděční a využijeme každé možnosti našich věrných dodavatelů dozvědět se více informací jak o firmě, tak o jejich zboží, abychom tu mohli být pro vás.

Váš tým Triker

 

 

Oblíbené značky

Značkové E-shopy Triker

Sociální sítě

Facebook Instagram Youtube LinkedIn
Kontakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

169,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov