Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Jotul - ventilátor na kamna 334B1

Jotul přímý obchodní partner značkového výrobce

Výrobce:Jotul  
Kapitola: Krbové nářadí a podložky
Série: Jotul Příslušenství

Jotul - ventilátor na kamna 334B1
• max 1350 otáček/min
• rozměry 187 x 180 mm
• tichý provoz
• zvyšuje účinnost kamen o 16%
• startovací teplota 50°C

Vyberte variantu:
Objednací číslo
Vaše cena s DPH
Dostupnost
Obj. č.:334B1
Vaše cena s DPH:2 490,- Kč
skladem
Popis

4lopatkový ventilátor na kamna je zkonstruovaný tak, aby teplý vzduch rovnoměrně cirkuloval po celé místnosti. Je osazen termoelektrickým modulem, který funguje jako generátor a napájí malý motorek ventilátoru. 
Ventilátor je poháněn pouze teplem stoupajícím z kamen a nepotřebuje baterie. Ventilátor se automaticky rozběhne, jakmile povrchová teplota kamen dosáhne 50°C.
Díky malé výšce je ventilátor blízko horní desky kamen, což umožnuje velmi účinnou cirkulaci horkého vzduchu. Oproti ostatním výrobkům na trhu má tento model o mnohem vyšší otáčky a tím i rychlejší efekt.
Užívání ventilátoru zajišťuje nejhospodárnější způsob, jak dosáhnout účinnou cirkulaci teplého vzduchu a rovnoměrnou teplotu v místnosti. Jeho užívání se projeví ve snížení spotřebě paliva a v nižších emisích. 
Ve spodní části základny je umístěn bezpečnostní pásek, který slouží k lehkému nadzvednutí ventilátoru, aby se zabránilo přehřátí a poškození motorku.  

Video prezentace

Nejčastější dotazy

Máte dotaz?

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roth shopRoth shop SanSwiss shopSanSwiss shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop Peštan-shopPeštan-shop Slovarm shopSlovarm shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov