Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Novinky & informace

Jika Tigo sprchový kout asymetrický 100 x 80 cm

Jika Tigo sprchový kout asymetrický 100 x 80 cm

4.1.2017

Jika Tigo - výborné řešení, hledáte-li prostorově úsporný, ale zároveň pohodlný sprchový kout. Při rozměrech 100 x 80 cm a výšce 195 cm poskytuje výborný komfort při sprchování. Díky asymetrickému rozměru (k dispozici v pravé i v levé variantě) je možné kout bez problémů umístit do většiny koupelen. Navíc - kout je opatřen povrchovou úpravou skla a má odklápěcí dveře pro snadnější údržbu!

Inovace podomítkových splachovačů Alca plast

Inovace podomítkových splachovačů Alca plast

9.12.2016

Podomítkové splachovače Alca plast prošly koncem roku 2016 výraznou inovací a mnoha vylepšeními. Pod označení AM naleznete moduly, které vynikají rychlou a jednoduchou montáží, spolehlivostí a kompatibilitou s rozsáhlou nabídkou ovládacích tlačítek Alca.

Průtokové ohřívače DZ Dražice

Průtokové ohřívače DZ Dražice

6.12.2016

Elektrický beztlakový průtokový ohřívače vody PTO od českého výrobce DZ Dražice je určen přímo na místo použití - nad i pod umyvadlo, dřez, sprchu apod. Je vhodný pro ohřev vody v domácnosti, dílnách, lékařských ordinacích ...

Přivzdušnění odpadních systémů

Přivzdušnění odpadních systémů

23.11.2016

Přivzdušňovací hlavice a ventily jsou instalovány do odpadního systému za účelem vyrovnání podtlaku v potrubí, který vzniká při zaplnění potrubí vodou. Díky přivzdušnění nedochází k vysátí vody ze sifonu a vniku pachů z kanalizace do místnosti.

Krycí lišty Ravak pro vany a vaničky

Krycí lišty Ravak pro vany a vaničky

8.11.2016

Krycí lišty slouží k překrytí spáry mezi stěnou a vaničkou. Spáru optimálně přikryjí, utěsní a její udržování je podstatně jednodušší než čištění nestejnoměrně naneseného tmelu, který po usazení nečistot kazí vzhled celého díla.

Návod na svařování potrubí z PPR

Návod na svařování potrubí z PPR

3.11.2016

Předpokladem kvalitního systému pro rozvod vody nebo topení je správný výběr PPR trubky. Systém PPR dodáváme od značkového českého výrobce Wavin Ekoplastik...

KOLO Traffic - moderní koupelnová série v městském stylu

KOLO Traffic - moderní koupelnová série v městském stylu

2.11.2016

Koupelnová série KOLO Traffic se vyznačuje módním městským designem ve spojení s vysokou funkčností. Lehké obdelníky, hra s tvary, měkké linie a tenké hrany - to je stylový design pro mimořádně pohodlné a praktické prvky koupelnového vybavení.

Napojení sušičky na odpad

Napojení sušičky na odpad

31.10.2016

Problém s napojením tenké hadičky od sušičky prádla řeší sortiment dopojovacích tvarovek Alca plast. Jednoduchá tvarovka nebo Y kus se namontuje namísto stávající přípojky na 1" závit.

1 2 3 4 11 12

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop