Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Novinky & informace

Boxy Wavin pro vsakování dešťové vody

Boxy Wavin pro vsakování dešťové vody

31.5.2017

Výrobce Wavin Ekoplastik nabízí ucelený sortiment zasakovacích a retenčních boxů Azura, Q-Bic a Q-BB. Jedná se o modulové systémy, které se vyznačují jednoduchou a rychlou montáží a dlouhou životností. Plastové zasakovací systémy nahrazují tradiční řešení štěrkového lože (akumulační objem až 95% oproti štěrku cca 35%).

KOLO Twins - nový design umyvadel

KOLO Twins - nový design umyvadel

29.5.2017

Úspěšná série KOLO Twins rozšiřuje nabídku o nová umyvadla "Low rim" s moderním, odhlehčeným designem. Tři rozměry: 50, 60 a 80 cm jsou dokonalým řešením pro malé i velké koupelny. Umyvadla jsou doplněna o moderní nábytek v barvách lesklá bílá, černá matná a stříbrný grafit.

Umyvadlové sifony do koupelnových skříněk

Umyvadlové sifony do koupelnových skříněk

10.5.2017

Prostorově úsporné umyvadlové sifony jsou ideálním řešením pro použití v koupelnových skříňkách. Sifony jsou specifické v tom, že vlastní sifon je odveden do prostoru ke zdi - tím uvolní prostor pod výpustí umyvadla ...

Elegantní sprchové kouty Roltechnik Lega Line

Elegantní sprchové kouty Roltechnik Lega Line

5.5.2017

LEGA LINE je série sprchových koutů od českého výrobce Roltechnik, která se vyznačuje polorámovou konstrukcí, odolnými pojezdy a bezpečnostním sklem s povrchovou úpravou Rolshield, která usnadňuje údržbu.

KOLO Split - nová asymetrická vana

KOLO Split - nová asymetrická vana

4.5.2017

Sháníte prostorově úspornou a pohodlnou vanu? Výrobce KOLO (Geberit Group) zařadil pro rok 2017 jako novinku asymetrickou akrylátovou vanu SPLIT, která se díky svým kompaktním rozměrům 150 x 80, 160 x 90 a 170 x 90 cm hodí do každé koupelny.

Hrdlový odpadní systém Geberit Silent-PP

Hrdlový odpadní systém Geberit Silent-PP

26.4.2017

Geberit Silent-PP je hrdlový systém s minerálním plnivem vhodný zejména pro rychlé, hydraulicky a akusticky optimalizované montáže. Může se používat v rodinných domech nebo vícepodlažních budovách jako připojovací potrubí. Součástí systému je široký sortiment vzájemně sladěných tvarovek a trubek v dimenzích 32, 40, 50, 75, 90, 110, 125 a 160 mm.

Koupelnová zrcadla Jika Clear

Koupelnová zrcadla Jika Clear

21.4.2017

Koupelnová zrcadla Jika Clear jsou univerzálním doplňkem každé koupelny. Zrcadla Jika Clear jsou ideální volbou díky své výšce 81 cm a volitelné šířce 45, 55, 60, 70 a 100 cm. Základem zrcadla je 3 stranný ALU rámeček ...

Laufen Cleanet Riva - premiový WC klozet s bidetovou sprškou

Laufen Cleanet Riva - premiový WC klozet s bidetovou sprškou

31.3.2017

Závěsný WC klozet Laufen Cleanet Riva s integrovanou bidetovou sprškou zaujme svou celokapotovanou konstrukcí z velmi kvalitní keramiky a nabídkou technicky propracovaných řešení pro intuitivní používání. Výrobce Laufen dokázal všechny technologie zabudovat do uzavřeného keramického střepu, čímž vznikl esteticky působivý produkt pro krásný koupelnový interiér.

1 2 3 12 13

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop