Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Nerezový pisoár KEG (pivní sud) s automatickým splachovačem

Nejen pro milovníky piva je vhodný nový nerezový pisoár KEG s automatickým splachováním značky Sanela. Sestava je vhodná zejména do restaurací, pivnic a barů.

Pisoár vychází z nerezového pivního sudu a je osazen automatickým splachovačem s elektronikou ALS, 24 V DC (je nutný zdroj). Automatický splachovač reaguje na přítomnost osoby před pisoárem po dobu delší než 7,5 s, doba splachování je stavitelná od 0,5 do 15,5 s (vše pomocí dálkového ovladače SLD 03, který je možné objednat jako příslušenství). Pisoár je vyroben z nerezové oceli AISI - 304 a je v matném provedení.

Součástí dodávky je pisoár, splachovací hlavice s elektronikou, elektromagnetický ventil, rohový ventil s filtrem a sifon. Veškeré propojovací hadice a šrouby jsou součástí.

SLPN 10E nerezový pisoár KEG s automatickým splachovačem 24V, matný

SLPN 10E nerezový pisoár KEG s automatickým splachovačem  24V, matný
novinka tip

Sanela - SLPN 10E nerezový pisoár KEG (pivní sud) s automatickým splachovačem • reaguje na přítomnost osoby před pisoárem po dobu delší než 7,5 s  • nastavitelná doba splachování pomocí dálkového ovladače SLD 03 • materiál: AISI 304 • povrch: matný

skladem
1 varianta
od 19 222,- Kč

 

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov