Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

Malá koupelna? Žádný problém! Řešením je výběr těch správných komponentů

 

Malá koupelna?

Řešením je výběr těch správných komponentů

 Máte malou koupelnu, kterou je třeba zrekonstruovat a jsou tu i obavy, jak vše zakomponovat? Dokonce i s malým prostorem si jde pohrát tak, abyste si zachovali pohodlí a místo pro relaxaci. Důležitý je výběr světla, obkladů, vybavení, ale i rozhodnout se, co je v koupelně nutné a co tam být nemusí.

 

Správné světlo i obklad

Tlumená světla z pravidla zútulní prostor, pro malé koupelny je třeba spíš více „zvýraznit“ místnost. Pomůžeme si příjemným světlem rozloženým rovnoměrně po celé koupelně. Skvělá jsou led světla, je pod nimi dostatečně vše vidět a opticky zvětší místnost. Obklady světlé barvy prostor rozzáří.

 

https://triker.cz/p-665299773720/Abi-300-led-osvetleni-pro-zrcadla-1x-6w-598-lm-300-x-130-x-70-mm/

 

Sprcha nebo vana

Rozhodnout se pro sprchový kout nebo raději zvolit vanu? Příznivci sprchových koutů si pochvalují snadný přístup, prostor vně sprchy, ale i v celé koupelně. Pokud ve sprše netrávíte každý den spoustu času, je to rozhodně ekonomičtější řešení. Kdo si ale rád pohoví ve vaně, tak se malé koupelny nemusí bát. Praktická výhoda vany je její využití při úklidu, přepírání v ruce nebo odložení mokrých věcí v deštivých dnech. Van je nespočet velikostí, tvarů a možností.

 

https://triker.cz/k-1420/Vany/Obdelnikove-vany/?kap=Koupelny-a-wc

 

Vhodný koupelnový nábytek a doplňky

Zrcadlové skříňky

Je třeba využít veškerého volného prostoru v místnosti. Zrcadlo nechybí v žádné koupelně, tak proč za něj neschovat skříňku se všemi nutnostmi? Není třeba obávat se, že by vám skříň zasahovala až příliš nad umyvadlo, nejmenší hloubka takových skříněk je 15 cm. Drobné kosmetické věci se zde pohodlně vejdou a nekazí místo na umyvadle.

 

https://triker.cz/k-1940/Koupelnovy-nabytek/Zrcadla-zrcadlove-skrinky/

 

Skříňky pod umyvadlo

Spojení umyvadla a skříňky má praktické využití a design je velmi příjemný a nenásilný. Vše hezky schováte pod umyvadlo do šuplíku, ale zůstane vám pohodlný přístup k odpadům. Závěsné skříně na zeď opticky zmenší prostor a snadněji se udržuje podlaha.

 

https://triker.cz/k-1960/Koupelnovy-nabytek/Skrinky-pod-umyvadla/

 

Co není nutně potřeba

Příliš mnoho „potřebných“ věcí v koupelně zmenšuje prostor a dělá z ní chaotický a přeplněný prostor. Místnost by měla být jednoduchá, čistá, svěží a příjemná. Co je možné schovat do skříněk, tak schovejte. Ručníky mějte pouze jen ty, které zrovna používáte nebo sušíte, ostatní mohou klidně čekat na polici, ve skříni, anebo třeba v komodě na chodbě.

Pokud je to možné, tak pračku přemístěte do jiné místnosti než v koupelně. V dnešní době jsou pračky vyráběné podle nejnovějších designů, a tak Vám nemusí vadit ani v kuchyni nebo na chodbě.

Uklízecí prostředky a pomůcky je nutné mít vždy při ruce, když jde o pravidelnou údržbu nebo o důkladný úklid. Neměly by být ale vidět při vstupu do koupelny, nebo kazit celkový dojem

Čím více věcí schováte do skříně či do jiné místnosti, tím více se vám bude v místnosti líbit, bude totiž prostorná, ale přitom útulná.

 

https://triker.cz/k-33/Chemie-cistici-a-udrzbova/

 

 

 

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roth shopRoth shop SanSwiss shopSanSwiss shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop Peštan-shopPeštan-shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

149,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov