Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny | Železářství Menu

HANSA ACTIVEJET Digital - stylová sprcha s chytrou funkčností

Když se šetření vodou a energií stane zážitkem

 

Udržitelnost a inteligentní využívání zdrojů jsou v naší společnosti stále důležitější. Pokud jde o provádění změn, je realita často opačná. Příkladem toho je, když si dáme horkou sprchu. Představujeme Vám tak ruční sprchu, která vám pomůže. Nová HANSA ACTIVEJET Digital je nejen stylová, ale má také chytrou funkčnost, oceněný design a motivační zpětnou vazbu v reálném čase, která neustále povzbuzuje k úspoře vody a energie.

Díky horké vodě spotřebujeme nejvíce energie. Více než dvě třetiny z toho je výsledkem každodenního sprchování. Spotřeba energie na jednu minutu sprchování můžeme srovnat se spotřebou z celodenního osvětlení ve 3-členné domácnosti. 

Společnost HANSA se rozhodla reagovat na rostoucí potřebu produktů šetřících vodu a energii, pomocí inteligentní digitální ruční sprchy. Nova HANSA ACTIVEJET Digital usnadňuje udržitelnou spotřebu a pomáhá uživatelům kontrolovat jejich chování efektivně. Je založena na numerické zpětné vazbě v reálném čase. Na stejném principu pracují sportovní hodinky a krokoměry. Do zadní části ruční sprchy je integrován displej, který zobrazuje aktuální spotřebu vody a energie během a po sprchování. Kromě zobrazení spotřeby pomáhají ikony ve formě malých lístků regulovat individuální chování člověka při sprchování. Počet lístků se pohybuje od pěti do nuly v závislosti na spotřebě vody a energie. Barevný LED displej na přední straně sprchové hlavice poskytuje další vizualizaci. V závislosti na spotřebě a teplotě vody se barva během sprchování mění ze zelené na oranžovou až červenou. Uživatelé proto dostávají zpětnou vazbu v reálném čase, může podle toho regulovat své sprchování a přizpůsobovat je osobním cílům. Ruční sprcha ukazuje, že i sotva znatelné snížení teploty sprchy může ušetřit značné množství energie. Uživatelé proto mají potenciál zlepšit svou vlastní ekologickou stopu každou sprchou. Oboustranně výhodná situace pro člověka i přírodu.

Kromě integrované inteligentní technologie se digitální ruční sprcha vyznačuje stylovým a nadčasovým moderním vzhledem. Za stylový, soběstačný vzhled, odpovídá renomované designové studio NOA. Návrhářům se opět podařilo optimálně kombinovat elegantní design, harmonicky plynulé přechody a funkce udávající trendy. Nova HANSA ACTIVEJET Digital je kompatibilní s jakýmkoli stávajícím sprchovým systémem, perfektně se hodí do všech koupelnových stylů a umožňuje udržitelnou každodenní spotřebu vody a energie.

Oceněný design

HANSA ACTIVEJET Digital je jedním z vítězů dvou prestižních ocenění za design. Digitální ruční sprcha byla dokonce oceněna ve dvou kategoriích za vynikající designovou kvalitu na German Design Awards 2021: „Bathroom and Wellness“ a „Eco Design“. Cena German Design Award je jednou z nejprestižnějších ocenění za design na celém světě a je udělována špičkovou mezinárodní porotou odborníků. 

 

HANSAACTIVEJET DIGITAL ruční sprcha, CHROM

HANSAACTIVEJET DIGITAL ruční sprcha, CHROM
novinka

HANSAACTIVEJET DIGITAL ruční sprcha, CHROM• Snadné používání• Úspornost – bez baterií• Připojení ruční sprchy ke sprchové hadici   do minuty – bez nářadí• Možnost ukládat data až ze 150 sprchování• Možnost propojení s aplikací ke sledování spotřeby• všechny funkce "smart" bez použití BATERIÍ

skladem
1 varianta
od 4 707,- Kč

 

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roth shopRoth shop SanSwiss shopSanSwiss shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop Peštan-shopPeštan-shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

149,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov