Ok
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
Instalatérské potřeby | Koupelny Menu

Triker železážství - Rozšíření sortimentu

 

 

Rozšiřujeme sortiment

Prodejna nabízí široký sortiment krbových kamen, krbových vložek, grilů, veškerého dopojení a příslušenství pro krby. Dále u nás můžete zakoupit palivové dřevo, brikety, čistící prostředky na krby, podpalovače, nářadí. Nově na prodejně v Hradci Králové naleznete také tyto produkty - okenní sítě proti hmyzu, kotevní patky, hladítka, štětky, kladiva, hrábě, mucholapky, zámky, zámkové vložky , kování a mnoho dalšího.

 

 

 

Prodejnu železářství naleznete v Hradci Králové v Hořické ulici kousek od hlavního autobusového terminálu. Naše prodejna je koncipována jako samoobslužná a veškerý personál prodejny je připraven pomoci Vám při výběru technickou radou. Stále se snažíme vzdělávat a následně se podělit o dlouholeté zkušenosti našich pracovníků.  Na ploše 1760 m2 naleznete kromě již tradičního sortimentu instalatérských potřeb a koupelen i železářství a drobný elektromateriál. Přímo před prodejnou se nachází parkovací stání.  

 

Cílem společnosti Triker je nabídnout našim zákazníkům kvalitní výrobek za přijatelnou cenu. Více než 25 let existence na trhuje je jasným důkazem, že firma Triker je stabilní a důvěryhodný partner.

 

Doprava do patra

Nově nabízíme dopravu krbových kamen a rozměrného zboží zakoupeného na naší prodejně s možností dodání až do požadovaného poschodí. Doprava je realizována pomocí naší techniky. Cena dopravy 500,- za jedno poschodí. 

 

Těšíme se na Vás

 

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:00-18:00
So: 8:00 - 12:00

e-mail:kamna@triker.cz
tel./fax: 495 591 554
mobil: 725 903 514

 

 

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roth shopRoth shop SanSwiss shopSanSwiss shop Železářství TrikerŽelezářství Triker Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop Alcaplast shopAlcaplast shop Peštan-shopPeštan-shop Slovarm shopSlovarm shop
Konkakt, doprava

Rychlý kontakt:

+420 702004404

eshop@triker.cz

Cena dopravy:

129,-
nebo zdarma od 10.000,-

Výdejní místa:

Hradec Králové

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk

Nový Bydžov