Instalatérské potřeby | Koupelny Menu
Speciální umyvadla
do dětských koupelen
Skříňky pod umyvadla
dle rozměru
Geberit Silent-PP
značkový odpadní systém
VÝPRODEJ
za jedinečné ceny
Odborný e-shop prodejny a velkoobchod již 23 let na trhu
Obchodní partner přímý obchodní partner značkových výrobců
6 prodejen prodejny v Hradci Králové, Rychnově nad Kněžnou a Šumperku
Triker doprava možnost rozvozu zboží po celé České republice

Novinky & informace

Nadčasová umyvadla JIKA Cubito Pure

Nadčasová umyvadla JIKA Cubito Pure

20.7.2017

Keramická umyvadla Cubito Pure od českého výrobce JIKA patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější hranatá umyvadla v naší nabídce. Díky svým čistým geometrickým tvarům a široké paletě rozměrů vyhovují vysokým nárokům současných koupelen. Veškerá umyvadla a umývátka ze série Cubito Pure je možné objednat včetně povrchové úpravy JIKA PERLA.

Nezámrzné venkovní ventily POLAR II - od firmy Schell

Nezámrzné venkovní ventily POLAR II - od firmy Schell

18.7.2017

Nezámrzný, mrazuvzdorný ventil POLAR II od renomovaného německého výrobce Schell usnadňuje uživatelům život: odpadá totiž únavné a nepohodlné uzavírání přívodních ventilů před příchodem mrazů a vypouštění vody ze všech ventilů umístěných venku na místech, jako jsou terasy, garáže nebo zahrady.

Svěrné tvarovky iJoint pro spojování PE trubek

Svěrné tvarovky iJoint pro spojování PE trubek

16.7.2017

iJoint svěrné tvarovky od výrobce Georg Fischer umožňují rychlou, snadnou a bezpečnou montáž vodovodních systémů. iJoint je k dispozici v širokém rozsahu průměrů od d20 do d110mm. a je vhodný pro použití se všemi typy polyetylenových trubek PE 80, PE 100. Systém je odolný proti tlaku do 16 bar. Teplotní rozsah -10 °C až + 45 °C.

Úsporné a elegantní baterie JIKA Mio-N

Úsporné a elegantní baterie JIKA Mio-N

14.6.2017

Úspora a elegance - to je základní motto vodovodních baterií ze série Mio-N české značky JIKA. Základním prvkem vodovodních baterií JIKA Mio-N je kvalitní 40 mm keramická kartuše a úsporný perlátor Neoperl s průtokem 5,7 litrů/min. Díky tomuto spojení patří umyvadlové baterie Mio-N mezi nejúspornější v naší nabídce.

Oblíbené značky

Jika shopJika shop Laufen shopLaufen shop Geberit shopGeberit shop Kolo shopKolo shop Ravak shopRavak shop Roca shopRoca shop Hansgrohe shopHansgrohe shop Sanela shopSanela shop Roltechnik shopRoltechnik shop SanSwiss shopSanSwiss shop Keramag shopKeramag shop Kamna Krby GrilyKamna Krby Grily Instalatérské potřeby koupelnyInstalatérské potřeby koupelny Hansa shopHansa shop